Matekverseny 2018 Nyomtatás

 

Képtalálat a következőre: „mathematics clipart”

"NÉVADÓNK HAVA"

matematikaverseny eredmények

helyezés évf. jelige Név Iskola Felkészítő tanár
1. 5. egyenlet Fischl Emma Beethoven Általános Iskola, Martonvásár Dr. Cseh Lajosné
2. 5. függvény Grepály Zsombor Váli Vajda János Általános Iskola Zelena Zsolt
2. 5. kombináció Szekeres Lóránt Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium, Velence Tári Emese
3. 5. középpont Törzsök Tamás Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola Kaposiné  Holló Ildikó
4. 5. űrtartalom Szmilkó Zóra Hanna Beethoven Általános Iskola, Martonvásár Dr. Cseh Lajosné
5. 5. billió Hibácska Gellért Kempelen Farkas Általános Iskola, Pázmánd Varga Istvánné
6. 5. hegyesszög Körtélyesi Szilárd Váli Vajda János Általános Iskola Zelena Zsolt
           
           
1. 6. nyitott Bódi Véda Ajsa Beethoven Általános Iskola Dr. Cseh Lajosné
2. 6. kisebb Pálinkás Gergely Beethoven Általános Iskola Dr. Cseh Lajosné
3. 6. abszolút Horváth Péter Andretti Károly Általános Iskola és Művészeti Iskola, Sőskút Drevenkáné Pátrovics Krisztina
4. 6. öt Pintér Péter Imre Kempelen Farkas Általános Iskola, Pázmánd Varga Istvánné
5. 6. teljesszög Kerkuska Vencel Imre VMI, VMI, Kápolnásnyék Jakab Bernadett
6. 6. alakzat Antall Nóra Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és AMI, Agárd Kardos Gáborné
           
           
1. 7. deci Székely Boglárka Tárnoki II. Rákóczi Ferenc Sportiskolai Általános Iskola Marosvölgyi Tünde
2. 7. különnemű Bubálik Sára Beethoven Általános Iskola Dr. Cseh Lajosné
3. 7. tompaszög Buza Júlia Seregélyesi Babtista Általános Iskola és AMI Kovácsné Fett Ágnes
4. 7. Gauss Rétfalvi Norina Seregélyesi Babtista Általános Iskola és AMI Kovácsné Fett Ágnes
5. 7. valós Körtélyesi Richárd Váli Vajda János Általános Iskola Kellerné Bechtold Andrea
6. 7. tizedestört Mednyánszky Erzsébet Beethoven Általános Iskola Dr. Cseh Lajosné
           
           
1. 8. hektár Tóth Anikó Sajnovics János Általános Iskola, Tordas Csernelyné Tengely Ágnes
2. 8. szár Szakács Levente VMI, Kápolnásnyék Botta Andrásné
3. 8. osztó Baracsi Nóra Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és AMI, Agárd Kardos Gáborné
4. 8. felezőpont Horváth Bence Andretti Károly Általános Iskola és Művészeti Iskola, Sóskút Rozgits Károlyné
5. 8. metszéspont Führpasz Zsófia Hétvezér Általános Iskola Nagyné Mészáros Beáta
6. 8. mázsa Vén Boglárka Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és AMI, Agárd Kardos Gáborné
           
           
1. 9. középpontos tükrözés Muskáth Anna Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és AMI, Agárd Balla Emőke
2. 9. egyenlő Szegedi-Csinády Balázs Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium,  Velence Tári Emese
3. 9. szögfelelző Bereczky Bulcsú Norbert Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium,  Velence Tári Emese
           
           
1. 11. testátló Baracsi Ádám Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és AMI, Agárd Rusz Melinda
2. 11. él Reizer Anita VMI, Kápolnásnyék Botta Andrásné
3. 11. trapéz Kovács Egon VMI, Kápolnásnyék Botta Andrásné
           
           
1. 12. hét Csordás Eszter Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és AMI, Agárd Rusz Melinda
2. 12. osztás Turi Péter Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és AMI, Agárd Rusz Melinda
3. 12. felszín Bognár Máté Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és AMI, Agárd

Rusz Melinda

 


Részletesebben itt olvashatók az eredmények